Street Hockey 2012

přidáno: 9. 5. 2012 5:17, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 15. 5. 2012 7:39 ]

Street hockey 2012

http://hockey.polar.cz/ Na této stránce se můžete podívat na úvodní video a můžete nás zahlédnout v čase 0:33, kdy stojíme za bránou v červených dresech a sledujeme nájezdy.

Text: Hynek Škrobánek
Prezentace: Pavel Fiala
Dne 26.4.2012 jsme se brzy ráno vydali na vlakové nádraží v Bělotíně a vyrazili jsme vlakem do Ostravy. V Ostravě jsme šli z nádraží na tramvaj, kterou jsme dojeli k Čez Aréně. V Čez Aréně jsme se šli zapsat na soupisku a každý z nás dostal mnoho zajímavých věcí jako památku na tento Florbalový zážitek Dostali jsme karty, pomocí nich jsme mohli vcházet na hrací plochu a na tribunu, kde fandilo hodně fanoušků. Vyrazili jsme do šaten se obléct do dresů a potom na hrací plochu se rozehrát. V 8:15 se rozlosovaly určité školy, které proti sobě pak nastoupily. My jsme dostali jako soupeře ZŠ Oldrišov a už jsme se nemohli dočkat začátku. Hráli jsme až mezi posledníma, takže jsme spíš brali zkušenosti od lepších soupeřů. Když už nastal náš čas tak jsme se rozestavili na hřišti a čekali do úvodního hvizdu. Chvíli jsme hráli vyrovnaný zápas, ale potom se žáci ZŠ Oldřišova dostali do vedení 1:0. Hned v zápětí jsme, ale vyrovnali díky gólu Hynka Škrobánka a už to vypadalo, že to můžeme vyhrát, ale potom nás bohužel opustilo a šlo to s námi z kopce. Konečný výsledek; 6:2 pro Oldřišov, ještě jsme se pokusili zápas zdramatizovat, ale bohužel se to nepovedlo. Ale opravdu se nám nelíbíl ten hrací systém, kterým se tam hraje, ale co se dá dělat. Kdo vyhraje jde dál, kdo prohraje končí. ZŠ Oldřišov se nakonec probojoval až mezi 8 nejlepších škol, tam ale padli proti Kopřivnici. Ale myslím si, že všichni máme veliký zážitek a že na něj nikdy nezapomeneme. Příští rok už se nemůžeme zúčastnit, ale mladší žáci ANO, tak jim přejeme hodně štěstí ať se dostanou do Čez Arény a vyhrají tam alespoň ten jeden zápas, což se ještě nikomu z naší školy nepovedlo.