Slavnostní vyřazení absolventů

přidáno: 11. 6. 2014 4:35, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 12. 6. 2014 23:45 ]
Dne 9.6.2014 se v 16:00 v učebně hudební výchovy uskutečnilo slavnostní vyřazení absolventů základní školy. Účastnili se žáci 9.třídy, jejich rodiče, učitelé, další příbuzní a všichni jejich příznivci. Nechyběli ani pan starosta, pan ředitel nebo paní zástupkyně. Třídní učitelka G.Fibichová se ujala role moderátora a nejprve seznámila všechny přítomné s programem, co se bude dít a představila všechny absolventy podle abecedy. Poté žáci odprezentovali své závěrečné práce, na kterých pracovali celý školní rok na dané téma, které si zvolili dle vlastního zájmu. Po prezentacích zazněl proslov pana starosty a ředitele a přešlo se k předávání Závěrečných prací v tiskové podobě, které předávala paní učitelka Fibichová. Poté následoval podpis do pamětní knihy obce, který kontrolovala paní zástupkyně Jitka Kavalová. Po podpisu následoval pan ředitel Tomáš Navrátil, který nám předal diplom a jako poslední, pan starosta Eduard Kavala, který nám předal dárek v podobě cestovního kufru. Na závěr následoval přípitek "rychlými špunty"(nealkoholickými) na to, že jsme to všichni zvládli. A na závěr se vše zdokumentovalo a proběhlo závěrečné focení před budovou školy. Jak to všechno probíhalo si můžete prohlédnout zde.