Plánujeme výlet do Prahy!!!

přidáno: 25. 2. 2014 9:21, autor: Gabriela Fibichová
Lyžák je úspěšně za námi. Potěšilo mě , že se L-SVK zúčastnilo 8 devátˇáků a někteří ho absolvovali po sedmé. Všichni devát´áci mimo jiné byli oceněni medailí za věrnost. Myslím si, že si užili krásnou zimu na Horní Bečvě - SACHOVY STUDÁNKY. Doufám, že se s námi podělí o zážitky a fotografie.
A my pomalu a jistě plánujeme náš poslední výlet na tři dny do Prahy. Termín výletu je naplánován na 28.5. - 30.5. 2014.Ubytování je zajištěno v Hostelu Centre Praha v blízkosti veškeré hromadné dopravy. Součástí školního výletu je i návštěva muzikálu Lucie, větší než malé množství lásky v HD Karlín. Vybíráme na vstupné 300,- Kč. Nezapomeňte přinést ti co ještě nezaplatili:-) Přemýšlejte o programu, která zajímavá místa by jste chtěli navštívit.