*LYŽÁK* 2014

přidáno: 1. 3. 2014 4:18, autor: Neznámý uživatel
V neděli 9.2.2014 se naše škola zúčastnila Lyžařského a Snowboardového výcvikového kurzu na Sachově studánce. Z naší třídy, se kurzu zúčastnilo 10 žáků. Počasí jsme měli pestré. Jeden den jsme kvůli dešti nemohli ani jezdit a na druhý den byl svah pokrytý sněhem. Chvilkama svítilo slunce a někdy se zase mračilo. Naštěstí se počasí ustálilo a sněhu na ježdění jsme měli dost. První den jsme se ubytovávali, rozdělovali do družstev a seznamovali se s chatou i se svahem. Druhý den, kdy nečekaně začalo pršet, jsme dopoledne na svah nešli a místo toho jsme vyráběli plakáty na čtvrteční diskotéku. Třetí den-úterý nebyl nijak zvláštní. Dopoledne i odpoledne výcvik na svahu. Čtvrtý den bylo večer přichystané pro dobrovolníky večerní lyžování, na kterém nás přišla navštívit naše třídní učitelka paní Fibichová a další naši známí. Ve čtvrtek se konaly dlouho očekávané závody. Z naší třídy byli nejúspěšnější Aleš Novotný a Darina Vyková, kteří ovládli obě disciplíny ve své kategorii. Večer jsme měli vyhlášení vítězů a zhodnocení celého lyžáku. Poté se konala bláznivá paruková diskotéka. Poslední den jsme se rozloučili se svahem i chatou a čekal nás šťastný návrat domů. Určitě to byl vydařený lyžák a jak mnozí říkali: jeden z nejlepších.Myslím si, že to byl nejlepé prožitých šest dní.Určitě neváhej te a jeďte příští rok.
Tento článek: Napsala Aleš Novotný a dopomohla Gabriele Regecová.
ą
lg5.jpg