Třídní noviny‎ > ‎

Jsme v novinách !

přidáno: 15. 4. 2013 8:11, autor: Neznámý uživatel
                                             žáci z Bělotína jeli za poznáním 
Jsme žáci 8.třídy Základní školy Bělotín a měli jsme možnost strávit tři dny ve Fryštáku u Zlína, kde se nachází Dům Ignáce Stuchlého (DIS), ve kterém se pořádali tzv.Orientační dny. Tento program je zaměřen na stmelení třídy třídních kolektivu.
Po příjezdu do Fryštáku náš přivítali instruktoři v převlecích a hned začal program, který nás nesl v duchu toaletního papíru, protože se v objektu opravovaly záchody.Po krátkém seznámení jsme využili slunečného počasí a vyrazily jsme do přírody. Na louce nám vysvětlili pravidla dalších zajímavých a netradičních her a začali jsme soutěžit.
Všechny hry byly orientovány na spolupráci v týmu.Po příchodu zpět na DIS jsme se mohli rozhodnout mezi desetimetrovým slaňováním uprostřed schodiště,ateliérem nebo kinectem. Při slaňování se ukázali odvážně pouze děvčata, které ke slaňování přemluvili třídní učitelku. Kluci se při této aktivitě neprojevili. Druhý den jsme zažily hry Na žraloka,zoom,Milostná psaníčka,Aktivity a večer námluvy Johna Toi toie. Každý večer jsme končili rituálem při svíčkách, kde každá řekl co se mu na dni líbilo,nelíbilo,a co ho potěšilo či kdo ho svým vystupováním a chováním překvapil. Program výletu nás i přes nepříznivé počasí bavil a doufáme, že ještě někdy něco podobného zažijeme, třeba i na střední škole. 
ZÁSLALI ŽÁCI 8.TŘÍDY 
Comments