ČEZ STREET HOCKEY 2012 aneb Turnaj ve florbale

přidáno: 26. 3. 2012 12:04, autor: Neznámý uživatel
Dne 19.3.2012 se u nás ve škole v tělocvičně okolo 11.hodiny uskutečnil florbalový zápas v turnaji ČEZ STREET HOCKEY 2012. Šlo o zápas Oblastního kola. Turnaje se mohou každý rok zúčastnit pouze žáci od 1.-7. ročníku ZŠ. Vždy se přihlásí až na 160 škol ! Poté následuje Školní kolo, kde se udělá turnaj mezi několika týmy (my jsme byly pouze 1 tým, takže jsme to takhle hrát nemuseli). Až se rozhodne na všech školách, nahlásí se setava vítězného týmu. Potom se rozlosuje Oblastní kolo, ze kterého vyjdou vítězové, kteří postoupí buď do Předkola finále nebo přímo do Velkého finále, do Ostravy ČEZ Areny.
Teď už k našemu zápasu ! Hráli jsme proti týmu ZŠ Starý Jičín v sestavě: Hynek Škrobánek, Aleš Novotný, Vojta Novotný, Radim Novotný, Gabča Regecová, Pavel Fiala, Vojta "Cipis" Šustal a Ondra Havran. Hráli jsme 2. zápasy 2x 10 minut.
1.zápas jsme vyhráli 6:1 ! A už to vypadalo na postup, jenže ve 2. zápase jsme bohužel prohráli těsně 5:4 a potom se hrálo prodloužení do "Zlatého" gólu, který jsme naštěstí vstřelili my ! Aleš se obtočil kolem brány a míček zasunul mezi brankářem a brankou přímo do sítě a my jsme začali slavit !!
Dnes ve škole nám pan učitel Fibich oznámil, že jsme postoupili přímo do Ostravské ČEZ ARENY na Velké finále, které se hraje 26.4.2012. Bylo by fajn, kdyby nás spolužáci mohli jet podpořit, to ale záleží hlavně na panu řediteli školy, jestli dovolí tento "sportovní výlet". Pokud byste i vy měli čas, nebojte se přijet a povzbudit nás !! Budeme jenom rádi !! SPORTU ZDAR A FLORBALU ZVLÁŠŤ :)