1. Místo je naše!

přidáno: 16. 6. 2013 11:49, autor: Neznámý uživatel
Ve středu 12.6. 2013 jsme měli tu možnost a zúčastnili jsme se "HER BEZ HRANIC". Jako každým rokem se vyberou žáci z 8. a 9. třídy,kteří soutěží v různých disciplínách a reprezentují naši školu. Tento rok to byli z 8.třídy - Vojta Novotný,Sára Drozdová,Tom Čoček,Gabča Regecová a Honza Jackulak, z 9. třídy to byli - Bob Grohmann a Domča Murin. V každé disciplíně měl někdo plus a někdo mínus,ale všechny úkoly jsme zvládli. Ve všem hrála roli podpora a spolupráce. Podporu jsme měli velikou. Chodila s námi velká skupina žáků a hlavně jsme měli podporu u našeho pana učitele Tomáše Zgažara.Pan učitel nás připravoval  na tuto soutěž už 14 dní dopředu.Na začátku soutěže dostalo každé družstvo nějakého vojáka. My jsme dostali hodně přátelského a dokonce i milého :) A on sám nám řekl,že  nám věřil už od začátku, že vyhrajeme.I pan učitel nám věřil, ale on nás spíše uklidňoval,ať si z toho nic neděláme, když něco pokazíme, tak pokazíme.Později, jak jsme už všechno odsoutěžili, tak jsme sledovali nácviky vojáků,potom tam přiletěl vrtulník, do kterého jsme se mohli i podívat.Jak tam přiletěl, tak každý ví,že vrtulník dělá hodně větru, my jsme zrovna byli na straně,kde foukal jenom trochu,ale naše školka byla na té druhé straně a každému školkáčkovi uletěla jeho čepička. Potom už byl čas na vyhlašování, ale my jsme už výsledky věděli, protože vojáci to napsali na velkou tabuli, kdo a jak dopadl. Vyhlašovali od posledního místa a my žáci ZŠ BĚLOTÍN jsme vyhráli 1. MÍSTO!  Bylo to úžasné, když řekli, že jsme vyhráli my a ještě úžasnější bylo, že jsme Hustopeče porazili o pouhý jeden bod! Dostali jsme pohár, který je ale bohužel putovní, ale my si ho necháme udělat, abychom ho mohli mít vystavený ve škole, potom jsme dostali trička, velkou knihu, která se týká vojáků a potom takové drobnější dárky. Jsme moc spokojení, že jsme se vůbec mohli této akce zúčastnit a nejen, že jsme vyhráli 1.místo, díky kterému máme ještě teď super pocit, ale my jsme si i ty "HRY BEZ HRANIC" pořádně užili a doufáme, že si ten putovní pohár přivezeme i příští rok! :)