♣!9.třída!♣

přidáno: 22. 10. 2013 10:21, autor: Neznámý uživatel

Zdravíme všechny čtenáře, letos už z deváté třídy! V devítce už to není jako na prvním stupni. Jak jste si mohli všimnout ozdobili jsme náš web naší novou fotkou. Nás deváťáky čeká mnoho těžkých a zároveň zajímavých věcí. Například to nejdůležitější rozhodnutí, kam po škole. Už první týden školy se na nás hrnulo hodně informací a úkolů,které by jsme měli zvládnout. Například nás učitelé začali připravovat na volbu budoucí školy a na naše povolání, které budeme v budoucnu vykonávat. A skoro v každých hodinách máme přípravu na volbu povolání. Také kvůli tomu jedeme na Úřad práce do Přerova, kde nám s volbou povolání ještě více pomůžou a lépe nás připraví. Jedeme do Hranic na burzu škol, kde budou zástupci všech středních škol a učilišť v okolí a my se jich můžeme zeptat na různé otázky, které nás zajímají ohledně jejich školy. Většina z nás už je pevně rozhodnutá kam jít, ale najdou se i takoví, kteří vůbec neví kam. Letos budeme mít v rukách i přípravu Mikuláše ve škole, na to se velice těšíme! Letos si děláme školní trička, která už jsou na výrobní lince, a pak náš čeká udělat tablo. Doufáme, že nám vše vyjde dokonale. Dále se připravujeme a vybíráme si téma na závěrečné práce, které sice budeme prezentovat až na konci školního roku, ale vše musí být připravené už dopředu, aby jsme si vedli na výbornou. K našim závěrečným pracím také patří slavnostní vyřazení. Už se připravujeme na poslední výlet do Prahy, kam jak všichni doufáme, pojedeme. Ale to záleží jen na tom, jak se budeme chovat. A pokud vše klapne,tak by se měl druhý stupeň (němčináři) podívat do Vídně, aby jsme si procvičili naši německou slovní zásobu. Mnozí z nás letos pojedou na svůj poslední lyžařský kurz. Věřte nám, že v devítce se toho bude dít vážně hodně, ještě že už ty taneční máme za sebou. Prozatím se loučí devátá třída:-)