Inf: Spravujeme školní data - sada úkolů 2

přidáno: 7. 2. 2012 12:19, autor: David Hawiger   [ aktualizováno 14. 3. 2012 5:14 ]
 1. Přejdi do prostředí pro správu dokumentů a souborů (http://dokumenty.zsbelotin.cz/).
 2. Pomocí tlačítka Vytvořit vytvoř novou sbírku s názvem Pro učitele - Tvé příjmení a jméno (například Pro učitele - František Vopršal).
  Do této sbírky přesuň oba objekty, které byly vytvořené v předchozí sadě (Úkoly a Představuji svůj web).
 3. Pomocí mailu od učitele s názvem Prosba o sdileni sbírky nastav sdílení sbírky Pro učitele - Tvé příjmení a jméno tak, aby mohl upravovat obsah.
 4. Musíš počkat, až Ti učitel pošle informaci, že změnil dokument Ukoly. Přečti si jeho obsah a postupuj podle pokynů. 
 5. Pošli učiteli mail, že prosíš o kontrolu úkolů, přičemž jako předmět uveď Prezentace na uvodni strance meho webu. Pokud jsi pracoval(a) dobře, učitel pošle pomocí mailu informaci, že můžeš pokračovat dál. Zároveň podepíše kartu.
 6. V odpovědi na mail z předchozího úkolu najdeš dva návody, jak máš postupovat. 
 7. Mailem požádej učitele o kontrolu další části úkolů z této sady. Jako předmět použij Prosba o kontrolu kalendaru. Pokud je vše v pořádku, podepíše kartu.
 8. Přejdi do školního mailu.
  V levé části najdeš odkaz Kontakty. Po jeho zvolení se změní se prostředí, které umožňuje udržovat kontaktní údaje o různých osobám (řekněme, že se jedná o adresář osob).
 9. V levém sloupci si nejprve zvol Moje kontakty. V nich by se mělo objevit i jméno učitele. Klepni na něj a do otevřeného formuláře doplň všechny informace, které považuješ za důležité (minimálně jméno, příjmení, e-mail a telefon) - může pomoci stránka Profil na Google+ nebo  http://david.hawiger.cz/curriculum-vitae. Změny ulož.
 10. Do kontaktů přidej libovolnou osobu.
 11. Osobně ve vyučovací hodině popros učitele o osobní kontrolu kontaktů. Pokud je vše v pořádku, podepíše kartu.
Comments